Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

Studio Plama założona została przez Agnieszkę Potocką-Makoś, z wykształcenia architekta. Moje malarstwo stało się pasją, z którą staram się wypełniać wnętrza współczesnych mieszkań. 


Znajdziecie tutaj przede wszystkim moje ręcznie malowane autorskie obrazy abstrakcyjne. Wszystkie wykonywane są jako pojedyncze sztuki na płótnie i są w dużych formatach (od 70x70 cm do 100x150 cm). Zamówicie u mnie także abstrakcyjny obraz indywidualnie, gdzie format, kolor i motyw obrazu będzie wg Państwa wytycznych. Oprócz malarstwa w ofercie są także reprodukcje sprzedanych już obrazów w formie wydruków na płótnie lub papierze oraz fotograficzne plakaty przedstawiające architekturę, krajobrazy i miasto. Sprzedawane są zarówno bez oprawy jak i w gotowych ramach.


Dołącz do grona zadowolonym moich Klientów i zaproś sztukę do domu! Zapraszam do kontaktu. Znajdziesz mnie także na Facebook Studio Plama

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).