Obraz ręcznie malowany "Zapomnienie" 80x80 cm

Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

1 000,00 zł

Opis

Obraz abstrakcyjny wykonany w technice akrylowej na płótnie bawełnianym zatytułowany “Zapomnienie”. Format obrazu 80×80 cm i głębokości podobrazia 3,30 cm. Boczne krawędzi płótna są zamalowane estetycznie jako kontynuacja obrazu, dlatego obraz nie wymaga oprawy. Kolorystyka obrazu to odcienie butelkowej zieleni, brąz, beż i biel.

Praca wykończona jest błyszczącym werniksem, dzięki czemu została zabezpieczona przed słońcem i kurzem. Obraz posiada z tyłu dwie blaszki do powieszenia obrazu na ścianie.
Z tyłu obrazu w prawym dolnym rogu znajduje się sygnatura “Agnieszka Potocka-Makoś, Zapomnienie, 2019”.
Do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności obrazu.

Szczegóły:

Wysokość: 80 cm

Szerokość: 80 cm

Materiał: Podobrazie drewniane, płótno bawełniane

Projektant: Agnieszka Potocka-Makoś

Głębokość: 3,50 cm

Rozmiar: 80x80 cm

Weight: 2 kg

Kolor: biały, zielony, beżowy, czarny

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Zwroty i reklamacje

Zwrot zamówionego towaru przysługuje Klientowi, wówczas gdy nie spełnia on jego oczekiwań. Możliwość zwrotu Klient ma do 14 dni kalendarzowych, a koszt wysyłki i opakowania pokrywa Klient. Zwracana praca nie może nosić oznak fizycznego uszkodzenia. Nie można niestety zwrócić towaru, który został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).