Obraz "Synergia" 80x80 cm - obraz abstrakcyjny ręcznie malowany

Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

1 200,00 zł

Opis

Abstrakcyjny ręcznie malowany obraz "Synergia", na płótnie bawełnianym, w formacie 80x80 cm, o boku 2 cm. 

Obraz utrzymany jest w odcieniach bieli, szarości i odcieni koloru żółtego. Radosna kolorystyka obrazu będzie szczególnie pasować do nowoczesnych, surowych czy minimalistycznie urządzonych wnętrz. 
Technika - akryl. Boki obrazu są zamalowane, jako kontynuacja obrazu. 
Jest to prawdziwie ręcznie wykonany obraz. Dostępny jest tylko jeden egzemplarz. 

Obraz został zabezpieczony przed słońcem i kurzem werniksem z połyskiem, dzięki czemu jego kolory pozostaną nienaruszone i nie straszne mu będą lata spędzone na ścianie, którą będzie zdobił.

Obraz nie posiada ramy, jego oprawa nie jest konieczna, wręcz zbędna, ale naturalnie możliwa. Wybór ewentualnej oprawy jak i sposób zawieszenia obrazu pozostawiam klientowi (obraz nie ma z tyłu wbitych haczyków). 

Szczegóły:

Wysokość: 80 cm

Materiał: Podobrazie drewniane, płótno bawełniane

Projektant: Agnieszka Potocka-Makoś

Głębokość: 2 cm

Rozmiar: 80 cm

Weight: 1 kg

Kolor: szary, biały, żółty, zielony

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Zwroty i reklamacje

Zwrot zamówionego towaru przysługuje Klientowi, wówczas gdy nie spełnia on jego oczekiwań. Możliwość zwrotu Klient ma do 14 dni kalendarzowych, a koszt wysyłki i opakowania pokrywa Klient. Zwracana praca nie może nosić oznak fizycznego uszkodzenia. Nie można niestety zwrócić towaru, który został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).