Artemania

Witaj! Jestem Agnieszka, właścicielka marki wnętrzarskiej Artemania. Zapraszam Cię do artystycznego świata tapet i pościeli, z wyjątkowymi dziełami malarstwa, jakie powstały na przestrzeni minionych wieków.


Dlaczego taka tematyka?


Jesteś istotą twórczą i nawet w codziennym życiu czerpiesz z zasobów swojej kreatywności. Kreatywność można porównać do źródła lub studni. Warto je pielęgnować, aby nigdy nie wyschły i zawsze Ci służyły. Kreatywność karmi się zmysłami, a język artystyczny jest mową zmysłów. Dlatego sięgnęłam do arcydzieł minionych stuleci. Wielkie dzieła emanują niezwykłą energią, fascynują swoimi historiami, splotem ukrytych znaczeń i powiązań, ale przede wszystkim urzekają niewypowiedzianą estetyką i pięknem. Czy może być coś bardziej pobudzającego energię twórczą?
To czym się bezpośrednio otaczamy, jak mieszkamy, co nosimy, pobudza naszą wyobraźnię i kreatywność - siłę napędową do tego aby lepiej wyrażać siebie, rozwijać naszą osobowość - wizję tego jacy chcemy być.


Zapraszam Cię więc do miejsca gdzie znajdziesz dekoracje wnętrz, które kiedy znajdą się w Twojej przestrzeni, będą Cię inspirować i pomogą Twojej energii twórczej rozkwitać.


artemania.pl *** facebook *** instagram *** pinterest


zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).