201 respect

201 respect to marka odzieżowa powstała w 2018 roku.


Inspiracją dla nas jest ulica i aktualne tendencje pojawiające się na świecie. Specyficzna stylistyka 201 respect wynika ze zderzenia dwóch różnych wizji tego, czym jest streetwear. Nasza marka jest efektem międzypokoleniowej komunikacji prowadzonej pomiędzy jej twórcami. Skąd nazwa brandu? W chwili powstania marki na świecie było 201 państw. Ubrania produkujemy w Polsce.


ZMIENIAMY SIĘ.


Próbując nadążyć za zmieniającym się światem, rynkiem modowym i naszym coraz bardziej artystycznym stylem pracy, postanowiliśmy rozszerzyć zakres działań marki. Tak jak do tej pory znajdziesz u nas polski streetwear produkowany w szwalniach i w naszej pracowni, ale też całkiem nową i świeżą propozycję. Od teraz marka działa dwutorowo. W nowym dropie znalazły się krótkie, limitowane serie produktów oraz pojedyncze, artystyczne projekty, które stworzyliśmy w naszym studio, z różnych materiałów i wieloma technikami.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).