CARIETTA

Carietta to marka stworzona w 2023 roku, chociaż prace nad torebkami rozpoczeły się dwa lata wcześniej. W tym czasie udoskonalaliśmy proces tworzenia i poszukiwaliśmy najlepszych dostawców i materiałów. Mam nadzieję, że nam się to udało. 


Chcemy, aby nasze produkty wyróżniała prosta, ponadczasowa forma, i co najważniejsze najwyższa jakość, aby służyły na długie lata, bez względu na zmieniające się trendy. Torebki wykonujemy tylko ze skóry naturalnej sprowadzanej z włoskiej garbarni. Używamy wysokiej jakości metalowych okuć i dodatków.


Projektujemy, a co najważniejsze, produkujemy w Polsce. Współpracujemy z małym zakładem kaletniczym na terenie małopolski, dlatego jesteśmy częścią całego procesu wytwarzania. Wspieramy lokalne rzemiosło, które powoli zanika na rzecz dużych fabryk produkujących w masowych ilościach.


Chcemy być postrzegani jako marka zrównoważona, dlatego nie wykonujemy produktów w nadmiarze i nie posiadamy stanów magazynowych. Nasze torebki powstają na zamówienie klienta lub w limitowanych seriach. Wspieramy nie tylko lokalnych kaletników, ale również współpracujemy z polskimi dostawcami pudełek, czy z polskimi drukarniami.


Tworzymy dla Was, więc zawsze jesteśmy otwarci na ewentualne sugestie. Mamy nadzieję, że pokochasz nasze ponadczasowe torebki!

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).