TiTUBE. Wiszące karmniki dla ptaków TWEET RESTO BAR.

Jolanta Uczarczyk

260,00 zł

Opis

Nowy karmnik TiTUBE!
TWEET RESTO BAR
to nowoczesne wiszące karmniki dla ptaków wykonane z transparentnej pleksi.

Po ponad roku poszukiwań i testów wreszcie mogę go polecić! Starannie przetestowany nowy karmnik dla sikorek i innych małych ptaków: TiTube. Ponieważ forma rury / TUBE  sprawdziła się i ptaki ją polubiły, ten model różni się po pierwsze nowym elementem graficznym. Co ważniejsze nowy jest także sposób mocowania linek, oraz lądowisko dla ptaków, które jednocześnie pozwala na wyłożenie w karmniku większej porcji pokarmu. Sikorka to często spotykany, lubiany i najczęściej dokarmiany przez nas ptak.
Trudno o bardziej wdzięczny budzik, niż sikorka, która już o świcie przylatuje do karmnika, a potem odwiedza go przez cały dzień
aż do zmroku. Do karmnika dołączona jest metka będąca rodzajem pakietu startowego. Znajduje się w niej niewielka porcja ziaren,
a oprócz niej zdjęcie sikorki, kilka ciekawostek na jej temat, a wreszcie filcowa gąbka do czyszczenia karmika po sezonie.

Karmnik TiTUBE
wykonany jest z plastikowej przezroczystej rury oraz z drewnianego progu służącego jako lądowisko dla ptaków oraz zabezpieczenie przed wypadaniem z karmnika pokarmu.

Karmniki przeznaczone są dla małych ptaków takich jak sikorki, dzwońce, wróble itp.

Czas przygotowania do wysyłki  2 - 5 dni roboczych.

Szczegóły:

Wysokość: 10

Szerokość: 10

Materiał: Pleksi przezroczyste, drewno, bawełniane lineczki, sylikonowa przyssawka.

Projektant: Jolanta Uczarczyk

Głębokość: 10

Kolor: Przezroczysty, brązowy, czerwony.

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Zwroty i reklamacje

Wszystkie projekty prezentowane w Forum Designu, wykonywane są przeze mnie oraz przez doświadczonych rzemieślników na konkretne zamówienie dlatego jako takie nie podlegają zwrotowi. Jeśli jednak zaistnieje sytuacja w której kupujący będzie niezadowolony z zakupu z przyczyn takich, jak niezgodność z opisem, wady produktu itp. ma prawo zgłosić reklamację w terminie do 14 dni od zakupu.

Inne przedmioty projektanta: Jolanta Uczarczyk

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).