ByNameSakke


ByNameSakke skomplikowana nazwa, doskonała dla prostych, minimalistycznych modeli. Od samego początku założenie było takie, aby nazwa marki nie była konkretną symboliką. BNS nie da się dosłownie przetłumaczyć, nazwa z pozoru trudna do wymówienia, stała się filozofią i misją naszej marki. Nieważne kto jak ją wymawia, dla nas liczy się człowiek i jego historia  make your own story in life
Osoba, która nosi ubrania Bynamesakke nie musi znać się na trendach, bo marka ich nie narzuca. Chcemy, aby kliencie sami kreowali swój wizerunek i tym samym opowiadali swoją własną historię. Stąd „by” przed nazwą marki, bo tę historię można opowiadać również poprzez ubrania….


Czujemy się odpowiedzialni za cały cykl produkcyjny naszych kolekcji, korzystamy z lokalnych szwalni, a nasze materiały pochodzą od polskich producentów. Współpracujemy z ekologiczną farbiarnią posiadającą certyfikat GOTS w ten sposób świadomie przyczyniając się do znacznego ograniczania zużycia wody i obniżenia energii elektrycznej. Wysyłając nasze produkty stosujemy opakowania papierowe 100% biodegradowalne. Zrównoważona moda, to dla nas taka, która aktywnie ogranicza lub eliminuje swój negatywny wpływ na życie ludzi, zwierząt i planety. Transparentność mamy w DNA.


Wybierając wysokogatunkowy t-shirt, jednocześnie kupując go w małej, polskiej marce wspierasz rodzimy biznes i nie dorzucasz kolejnej cegiełki do nurtu Fast Fashion. Bądź z nami w nurcie zrównoważonej mody, w naszej BNSowej społeczności, zapraszamy do naszej grupy #Bynamesakke Community


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).