Lampa retro emaliowana Big Loft

Epic Light

689,00 zł

Opis

Limitowana kolekcja lamp emaliowanych powstała na bazie inspiracji lampami produkowanymi w Polsce w latach 60. i 70., we współpracy z z historyczką sztuki i artystką Adrianną Gajdziszewską ze studia artystyczno-projektowego Kwiaty Paproci.

Emaliowana lampa Big Loft to lampa średniej wielkości, o uniwersalnym zastosowaniu. Lampa Big Loft odnajduje się w mieszkaniach, domach, miejscach użyteczności publicznej jak hotele, restauracje, poczekalnie oraz przestrzenie biurowe.

Klosz lampy wykonany jest ze stali, metodą ręcznego wyoblania, w polskim zakładzie rzemieślniczym – stąd pewne niedoskonałości i nierówności, które są cechą charakterystyczną dla tej metody produkcji.

Klosze lampy Big Loft zewnątrz pokryte są emalią w kolorze turkusowym, zielonym, jasnokremowym lub bordowym, a wewnątrz emalią w kolorze jasnokremowym. Dolny brzeg lampy okala lekka, czarna obwódka.

Lampy dostępne są z przewodem w kolorze czarnym lub biało-czarnym. Standardowa długość przewodu wynosi 100 cm, ale na życzenie Klienta wykonujemy lampy z przewodem dowolnej długości.

Klosz lampy mocowany jest z przewodem poprzez oprawkę mosiężną (w kolorze starego złota) lub czarną bakelitową.

Podsufitka o średnicy 10 cm jest emaliowana na kolor czarny.

Do tego modelu lampy polecamy żarówkę: kula G125 lub mniejsza kula G95, z dekoracyjnymi żarnikami i szkłem w kolorze beżowym.

Żarówka nie stanowi wyposażenia lampy.

Lampy emaliowane mogą być znakowane logo lub dowolnymi indywidualnymi wzorami - co jest oryginalnym rozwiązaniem dla restauracji.

Wymiary lampy Big Loft:
– średnica klosza: 34 cm
– wysokość klosza: 14 cm
– wysokość klosza wraz z mosiężną oprawką: 19 cm
– długość przewodu elektrycznego: 100 cm
– całkowita długość lampy: 119 cm (z możliwością regulacji kilku cm)

Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 230V
Częstotliwość napięcia: 50Hz
Moc: max 60W
Gwint żarówki: E27

Lampy produkowane są w Polsce.

Do każdej lampy, w zależności od jej zastosowania, indywidualnie dobieramy żarówki - prosimy w tej sprawie o kontakt z obsługą sklepu.

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Zwroty i reklamacje

Pełna informacja na temat zwrotów https://epiclight.eu/zwroty/

Pełna informacja na temat reklamacji https://epiclight.eu/reklamacje/

Inne przedmioty projektanta: Epic Light

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).