HIDEBOOTH

Innowacyjność naszych kabin akustycznych polega na ich modułowym charakterze, prostym procesie zamówienia oraz krótkim czasie produkcji. Modułowość kabin HIDE idzie w parze z ich doskonałą jakością i funkcjonalnością. Gwarantujemy przy tym najlepszy stosunek  jakości do ceny, tak aby na nasze rozwiązania mogły sobie pozwolić  nawet niewielkie firmy o ograniczonym budżecie.


Nasze budki cieszą się dużą popularnością w krajach Europy Zachodniej, gdzie trafiają przede wszystkim do francuskich biur.


Wciąż się rozwijamy i usprawniamy nasze produkty, a także rozbudowujemy swoją ofertę.


Poza kabinami akustycznymi, w sprzedaży posiadamy też akustyczne kurtyny wiszące wykonane z odzyskiwanych w procesie recyklingu butelek PET. Jest to rozwiązanie, które z powodzeniem spełni funkcję przegrody wydzielającej stanowiska pracy oraz pomoże wyciszyć głośne biuro i zredukować czas pogłosu.


Tworzymy miejsca pracy, w jakich sami chcielibyśmy pracować. Z nami każdy może pozwolić sobie na zapewnienie komfortu pracy swoim pracownikom.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).