KOS.CONCEPT


O nas

Po wielu latach spędzonych w korporacjach, gdzie ważniejsze niż człowiek były tabelki i targety, dwie dziewczyny postanowiły stworzyć coś razem…myślałyśmy, że tak zaczęła się nasza historia, ale to nie był prawdziwy początek. Wszystko zaczęło się, kiedy każda z nas osobno szukała pięknego, kolorowego, dobrego jakościowo koca…i żadna z nas nic w Polsce nie znalazła. „Mała” Gosia szukała ciekawego wzornictwa, „Duża” Gosia dużego koca, którym może się przykryć od stóp do głów. A potem obie spotkałyśmy się na kawie, opowiedziałyśmy o swoich bolączkach i wtedy właśnie postanowiłyśmy stworzyć markę koców, które będą kolorowe, naturalne, dobre jakościowo, dostępne w różnych rozmiarach i wielofunkcyjne. 


Jesteśmy bardzo różne, w zasadzie, chyba jesteśmy swoimi przeciwieństwami, ale dzięki temu doskonale się uzupełniamy pracując nad naszymi projektami. Dotychczasowy codzienny pośpiech postanowiłyśmy zamienić na zupełnie inny rodzaj pracy – taki, który daje nam możliwość tworzenia, rozwoju, a także daje przestrzeń na pasje, odpoczynek, rodzinę i przyjaciół. Chcemy tworzyć produkty wartościowe, które przyniosą naszym klientom tyle radości, ile dało nam ich tworzenie.


Projektujemy wzory, które dopasują się do każdego wnętrza, stylu życia i nastroju, i które sprawią, że poczujemy się komfortowo. Na naszej stronie internetowej, każdy koc podpisany jest imieniem projektantki, która jest jego autorką, ponieważ naszym zdaniem, zbyt często obecnie projektanci są pomijani, a ich praca niedoceniana.


Zależało nam na tym aby stworzyć markę etyczną, odpowiedzialną społecznie i nie obciążającą dodatkowo naszej planety, dlatego:


-  produkujemy w małych ilościach aby mieć pewność, że każdy koc znajdzie swojego właściciela


- produkujemy w USA i Europie bo dzięki temu mamy możliwość kontroli produkcji i zachowania wysokich jej standardów


-  produkujemy z włókien naturalnych (bawełnianych) pochodzących z recyklingu


 


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kocach zapraszamy tu:  O naszych kocach i na Instagram, gdzie opowiadamy trochę o sobie, trochę o kocach, a trochę o ciekawych miejscach w których bywamy i książkach, które czytamy.


Zwolnij...usiądź...połóż się...otul...spróbuj zatrzymać czas i po prostu ciesz się życiem. Mamy nadzieję, że nasze produkty sprawią Ci radość i pozwolą zwolnić choć na moment.Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).