Figgle

Figgle to szczególne puzzle, które figlarnym głosem, z zalotną nutką, kuszą: „ułóż”. Puzzle, które mają supermoc, by przenosić w miejsca, gdzie jest beztrosko i urokliwie.


Projekt powstał z fascynacji polską ilustracją. Figgle zostały stworzone we współpracy ze świetnymi polskimi ilustratorkami i ilustratorami: Katarzyną Bogucką, Martyną Wójcik-Śmierską i Przemkiem Sokołowskim. To ich fantastyczne prace sprawiają, że figglowe puzzle układa się z wypiekami na twarzy.


Figgle wyróżniają się dobrym designem, estetyką i jakością. Zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce z największą starannością o każdy detal, z materiałów o wysokiej jakości. Stworzono je z myślą, by ich układnie było przyjemnością i odkrywaniem zarówno dla osób mających doświadczenie z puzzlami, jak i dla początkujących. Można układać je solo, w duecie, z przyjaciółmi czy rodzinnie ze starszymi dziećmi.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).