Gie-El

Gie El to butikowa marka zorientowana na design i unikatowe wzornictwo. Tworzona przez projektantów i rzemieślników, którzy projektują i wytwarzają nieszablonowe produkty wyposażenia wnętrz. W portfolio marki znajdują się autorskie kompozycje oświetleniowe, malownicze lampy i rzeźbiarskie żyrandole. Ofertę uzupełniają designerskie meble i dodatki aranżacyjne.


Cechą wspólną wszystkich produktów są emocje. Są one wpisane w kod DNA każdej kolekcji. To właśnie emocje są głównym składnikiem i sercem każdego produktu marki Gie El. Projektanci tworzący poszczególne kolekcje zwracają uwagę na ten ważny składnik, który jest obecny od pierwszych wzorniczych kresek i opowieści o tworzonym produkcie.


Gie El jest polską marką, która kładzie nacisk na autorskie projekty i zrównoważoną lokalną produkcję. Oferta marki jest odpowiedzią na potrzebę świadomego i unikatowego wyposażenia wnętrz. Założona w 2012 roku przez architektów Marię i Jacka Rypułów, którzy są  silnie związani z marką, pracując nad poszczególnymi kolekcjami i nowymi projektami.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).