Meble Autorskie Jurkowski

Marka MEBLE AUTORSKIE JURKOWSKI powstała dzięki fascynacji drewnem. Jego różnorodność i piękno są nieustającym źródłem inspiracji. To pasja, która daje możliwość spełnienia osobowości w pracy zawodowej.


Wszystkie moje prace to 100% rękodzieło. Są wykonywane ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich. Mam bardzo dobre przygotowanie warsztatowe i znajomość drewna. Jestem artystą (uprawnienia ZPAP Polska Sztuka Użytkowa), ale również rzemieślnikiem (uprawnienia z zakresu rzeźbiarstwa). Od ponad 25 lat samodzielnie projektuję i wykonuję różne przedmioty sztuki użytkowej. Zdobyte w tym czasie doświadczenie jest moim dużym atutem. Wykonuję autorskie meble, które zawsze różnią się od tych wykonywanych przez innych producentów lub produkowanych masowo. To design dla osób o dużych indywidualnych wymaganiach. Moje prace były doceniane w konkursach. Wieszak „Siłacz” był finalista konkursu Prodeco na najlepiej zaprojektowany przedmiot w polskich sklepach, a ławka „Gryf” finalistą konkursu Diamenty Designu. Ponieważ projektuje i wykonuję przedmioty o bardzo różnej wielkości (od dużych mebli do biżuterii) nawet najmniejsze fragmenty drewna są wykorzystywane i nie marnują się. Myślę że to dobry sposób aby oszczędzać naszą planetę :)

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).