Ławostół SPIDER 3w1 WENGE/BIAŁY/ORZECH

MKM

3 300,00 zł

Opis

Ławo-stół MKM jest wykonany w stylu modern i charakteryzuje się wytwornością linii. Dzięki wygiętym nogom przypomina lekkiego pajączka, co spowodowało, że został nazwany Spider. Dużą zaletą stołu składanego jest to, że został on wyprodukowany z naturalnego drewna dębowego. Stół jest dostępny w czterech stylowych odcieniach:

  • biały
  • jasny - naturalny dąb
  • orzech – średniobrązowy
  • wenge – ciemnobrązowy

Możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do wnętrza twojego domu.

Podczas produkcji blatu została wykorzystana nowoczesne technologia LightTree, pozwalająca na zachowanie wszystkich zalet drewna naturalnego, zapewniając większą lekkość modelu. Dana technologia przewiduje umieszczenie między dwoma warstwami drewna specjalnego elementu – siatki z fornirów z tego samego gatunku drewna. Wyprodukowany w ten sposób blat staje się szczególnie trwały i odporny na wchłanianie wilgoci, pękanie i deformację. Dzięki wszystkim tym właściwościom, stół jadalny lub stolik kawowy transformer zajmie dostojne miejsce w twoim domu.

Czas oczekiwania na zamówienie wynosi 1-2 tygodnie.

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Inne przedmioty projektanta: MKM

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).