Gary Misaki

Nazwa Gary Misaki to parafraza garnków i misek. Przaśność ludowa nazwy produktów zamieniona jako sugestia na japońską konotację Misaki. Styl japoński jest kojarzony z pietyzmem, długą praktyką, cierpliwością, minimalizmem, estetyką, harmonią z otoczeniem. Słowo "Gary" tworzy swojską konotację anglosaską.


To pasja tworzenia, a nie biznes dla twórcy. Każdy produkt jest inny i nieodtwarzalny. Ciągłe eksperymenty w uzyskiwaniu coraz bardziej zaskakujących efektów. Wiele produktów jest tworzona z zastosowaniem polskich szkliw, - dawno zapomnianych lub używanych jedynie do produkcji masowych.


Ważne by trafiały do ludzi. Wszystkie wyroby ceramiczne są formowane ręcznie (toczone na kole). Dzięki procesowi tworzenia produktu i metodzie wypalania w piecu uzyskuje się unikalne efekty, niemożliwe do stworzenia rzeczy identycznych. Można uzyskać jedynie rzeczy podobne.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).