Brodziak Gallery Poznań

BRODZIAK GALLERY to autorska galeria fotografii Szymona Brodziaka, który w 2013 roku podczas Festiwalu Filmowego w Cannes został uznany przez FashionTV za najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych. 

BRODZIAK GALLERY oferuje sygnowane plakaty oraz limitowane edycje fotografii kolekcjonerskich. Zafascynowany architekturą mobilną, Szymon urządził swoje galerie w czarnych, przeszklonych kontenerach, które funkcjonują w Poznaniu i Warszawie. Jest to przyjazna przestrzeń dla szeroko pojętej sztuki i kultury, w której organizowane są inspirujące spotkania, koncerty, wykłady oraz eventy.

BRODZIAK GALLERY Poznań jest pierwszą galerią Szymona Brodziaka, która została założona w 2013 roku i funkcjonuje przy SPOT. na ul. Dolna Wilda. W 2017 roku powstała BRODZIAK GALLERY Warszawa usytuowana na skrzyżowaniu ulicy Prostej i Żelaznej, na terenie Dawnej Fabryki Norblina. Stanowi ona siostrzany projekt dla obecnej już od 4 lat w poznańskiej przestrzeni artystycznej BRODZIAK GALLERY Poznań.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).