SANDBROOK czarny

hule

1 249,00 zł

Opis

Stolik kawowy do wnętrz -kolor świetnie zagra jako nowoczesna, ożywcza kontra w tradycyjnej stylizacji, jak i na zewnątrz -na balkon, taras, do ogrodu czy ogródka restauracyjnego. Nadaje się do zastosowań zewnętrznych, ponieważ jest chroniony przed rdzą i pokryty bardzo trwałą powłoką. Otwory w blacie są urocze, ale też zapewniają wodzie odpływ, więc kałuża nie tworzy zacieków. Trzy nogi sprawiają, że jest stabilny nawet na nierównym terenie.

Wysokość: 69 cm
średnica: 60 cm

Kilka słów o kolekcji MOD, z której pochodzi PIMM:

hule MOD są autentyczne
Nie ukrywają niczego, są tym co widać — stalą, drewnem, kamieniem. Prostota i brak zbędnych elementów podkreślają to, co najistotniejsze - funkcjonalność. 

hule MOD służą przez pokolenia
Z łatwością znoszą nawet intensywną eksploatację np. w gastronomii. Kiedy przestaną Ci być potrzebne, z chęcią znajdą nowego właściciela, ale też łatwo je odnowisz, w czym Ci pomożemy.

hule MOD uwielbiają środowisko naturalne
Dokładnie sprawdzamy pochodzenie materiałów na Hule, aby upewnić się, że nie powstały w wyniku wyzysku natury. Ekologia Hule to również wykonujący je rzemieślnicy — są naszymi sprawdzonymi partnerami, z których wielkiego doświadczenia korzystamy z ciekawością i szacunkiem.


TEST OCEANU

Jednym z etapów naszego procesu projektowego jest eksperyment myślowy, który nazwaliśmy „testem oceanu”. Zastanawiamy się, co się stanie, gdy Hule wpadną do oceanu. Dobre z naszego punktu widzenia są dwa rozwiązania: gdy posłużą dalej jego mieszkańcom lub znikną bez negatywnego wpływu na środowisko. Mimo tego, że Hule mogą służyć przez pokolenia, śpimy spokojnie wiedząc, że nawet wyrzucone na śmieci, nie zrobią krzywdy środowisku.

Szczegóły:

Wysokość: 33

Średnica: 82

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Inne przedmioty projektanta: hule

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).