CALISTO PL 2/3

Skoff

738,00 zł

Opis

Lampa Calisto typ PL 2/3 to nowoczesna 3-punktowa oprawa LED o mocy 17 W. Zaprojektowana została do montażu w podwieszanych sufitach kasetonowych o modułach 600 x 600 mm lub sufitach kartonowo-gipsowych (otwór 565 x 565 mm). Mając zaledwie 30 mm wysokości oprawa ta może być stosowana w nisko podwieszanych sufitach do oświetlenia ogólnego w biurach, szkołach, sklepach czy domach prywatnych. Klosze wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o precyzyjnie dobranej przepuszczalności, co zapewnia wysoką efektywność świecenia > 85 lm/W . Dzięki rozproszeniu strumienia światła w całej objętości klosza, uniknięto powstania niepożądanego efektu olśnienia. Obudowa lampy LED Calisto wykonana została z anodowanego aluminium i jest dostępna jest w kolorze alu (G) oraz w temperaturach barwowych 6000-6500 K (zimny biały - W) i 3000-3500 K (ciepły biały - WW). Warte podkreślenia są również nowatorskie rozwiązanie konstrukcyjne i technologiczne użyte w oprawach LED Calisto, które zapewniają efektywne odprowadzenie ciepła, co znacząco wpływa na wydłużenie żywotności oprawy.

Szczegóły:

Wysokość: 3 cm

Rozmiar: 59,5 x 59,5 cm

Weight: 2,15 kg

Moc: 17 W

Dostawa i płatność

Zamówienie zostanie wysłane do 48 godzin po zaksięgowaniu płatności za wyjątkiem produktów robionych na zamówienie, które mają w opisie informację o czasie produkcji.

Inne przedmioty projektanta: Skoff

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).