LAMPA BIURKOWA IRIS

Es-System

690,00 zł

Opis

Lampa biurkowa IRIS, to doskonałe źródło punktowego światła niezwykle przydatne do czytania, pracy biurowej lub pracy przy komputerze. Wysokiej jakości LED-y o ciepłej barwie nie stwarzają zagrożenia dla oczu, co zostało potwierdzone certyfikatem badania fotobiologicznego. Dzięki innowacyjnemu połączeniu modułu świecącego z ramieniem możesz obrócić główkę lampy o 360o. Dzięki temu możesz ustawić ją w najdogodniejszy dla siebie sposób i skierować światło tam, gdzie jest Ci w tej chwili niezbędne - bez konieczności przesuwania całej lampki.

Wykorzystanie technologii LED zużywa bardzo mało energii (12W), zapewniając jednocześnie dużą moc świetlną. Dodatkowym atutem lampy IRIS jest możliwość płynnego jej ściemniania w zakresie od 10% do 100%. Dzięki temu możesz dostosować natężenie światła do panujących warunków i komfortowo pracować zarówno w pochmurny dzień, jak i w nocy.

Lampa składa się z aluminiowej, regulowanej główki umieszczonej na stalowym, chromowanym ramieniu. Dostępna jest na solidnej, aluminiowej podstawie lub z imadełkiem, który umożliwia przykręcenie jej do blatu. Dostępna w kolorze czarnym lub białym.

Biały kolorem dla dzieci, zobacz jaką zabawę może dostarczyć lampka:

https://www.youtube.com/watch?v=otOVO7fwIsA

Spodobał Ci się IRIS , zobacz również w wersji ARCH:

https://www.youtube.com/watch?v=A_O-QORCn8I

Szczegóły:

Wysokość: 51 cm

Szerokość: 16,5 cm

Materiał: metal

Głębokość: 42,7 cm

Kolor: Biały

Dostawa i płatność

Zamówienie zostanie wysłane do 48 godzin po zaksięgowaniu płatności za wyjątkiem produktów robionych na zamówienie, które mają w opisie informację o czasie produkcji.

Zwroty i reklamacje

Minimalistyczna lampka biurkowa z regulowaną główką, pozwalającą na świecenie we wszystkich kierunkach oraz z możliwością płynnego ściemniania.

Inne przedmioty projektanta: Es-System

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).