Obraz ręcznie malowany "Chaos" 100x120 cm

Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

1 600,00 zł

Opis

Obraz "Chaos" to kolejna praca z serii "Momenty", łączącej w sobie abstrakcję geometryczną, wielopłaszczyznowość, fakturę jak i w zależności od kompozycji elementy akwarelowe i płynne.

Praca wykonana jest w technice akrylowej na płótnie bawełnianym. Format obrazu 100x120 cm i głębokości podobrazia 3,30 cm. Boczne krawędzi płótna są zamalowane jako kontynuacja obrazu. Kolorystyka obrazu to odcienie bieli, błękitów i odcieni granatów.

Praca wykończona jest błyszczącym werniksem, dzięki czemu została zabezpieczona przed słońcem i kurzem. Obraz posiada z tyłu dwie blaszki do powieszenia obrazu na ścianie.

Z tyłu obrazu w prawym dolnym rogu znajduje się sygnatura "Agnieszka Potocka-Makoś, Chaos, 2019".

Do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności obrazu.

Szczegóły:

Wysokość: 100 cm

Szerokość: 120 cm

Materiał: Podobrazie drewniane, płótno bawełniane

Projektant: Agnieszka Potocka-Makoś

Głębokość: 3,50 cm

Rozmiar: 100x120 cm

Weight: 2 kg

Kolor: biały, niebieski, granatowy

Dostawa i płatność

Zamówienie zostanie wysłane do 48 godzin po zaksięgowaniu płatności za wyjątkiem produktów robionych na zamówienie, które mają w opisie informację o czasie produkcji.

Zwroty i reklamacje

Zwrot zamówionego towaru przysługuje Klientowi, wówczas gdy nie spełnia on jego oczekiwań. Możliwość zwrotu Klient ma do 14 dni kalendarzowych, a koszt wysyłki i opakowania pokrywa Klient. Zwracana praca nie może nosić oznak fizycznego uszkodzenia. Nie można niestety zwrócić towaru, który został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).