Infinity Wood

INFINITY WOOD to połączenie nowoczesnego designu, najwyższej jakości i piękna w meblarstwie.

Jesteśmy pasjonatami łączenia natury i ponadczasowej elegancji. Zajmujemy się produkcją ekskluzywnych mebli z drewna dębowego. Dążymy do doskonałości i dostarczania najlepszych rozwiązań w zakresie meblarstwa już od 3 pokoleń.

Zaprojektowane przez nas meble, produkowane są ręcznie z dbałością o każdy szczegół przez polskich rzemieślników, z naturalnych surowców. Wykorzystujemy głównie drewno dębowe i marmury, co nadaje naszym produktom indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Najlepszej stylistyki nadają im wysokiej jakości i przyjaznej dla środowiska ochrony drewna olejowoski z zaawansowaną technologią wiązania molekularnego, dostępne w 50 różnych kolorach.

W naszej ofercie jest możliwość personalizacji mebli poprzez wybór kolorów poszczególnych elementów, zmiany wymiarów mebla, wykorzystywania różnych surowców naturalnych takich jak marmury, granity, rożne gatunki drewna.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).