Skoff

Mam przyjemność zaprezentować Państwu SKOFF Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która została założona w 1997 roku w Czechowicach-Dziedzicach. SKOFF to od lat znana marka w branży elektrotechnicznej. SKOFF to jakość i rzetelność. 20 lat doświadczenia wyniesione z funkcjonowania w czołówce rynku oświetleniowego w kraju i za granicą daje gwarancję klientom oraz partnerom handlowym na profesjonalną obsługę i współpracę.


Jako producent szczególny nacisk kładziemy na najwyższą jakość wykonania naszych wyrobów, bezpieczeństwo ich użytkowania i funkcjonalność. Kreujemy nowe produkty z pasją, z myślą o ich odbiorcach. Przykładamy baczną uwagę do ponadczasowego wyglądu. Wiemy jednak, że w oświetleniu wnętrz liczy się także funkcjonalność, ergonomia i ekonomia użytkowania. Dlatego nasze produkty są nie tylko eleganckie, ale także bezpieczne i ekologiczne. Naszą misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa, spokoju i pewności w każdym etapie dnia, w pracy, przy wypoczynku poprzez dostarczanie produktów innowacyjnych i najwyższej jakości.


zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).