Plakat SUMMER IN THE CITY by Creative Dispatch

Creative Dispatch

300,00 zł

Opis

Kolaż Mai Nowakowskiej, krakowskiej artystki ilustrującej pod pseudonimem Creative Dispatch. Każda z jej prac jest projektowana cyfrowo, ze względu na szacunek dla dzieł materialnych. Każdy wydruk to wartość często emocjonalna i kolekcjonerska.

Projekt SUMMER IN THE CITY to obraz inspirowany duszną atmosferą lata spędzanego w mieście - ciepło gromadzonego w betonowych bryłach, światła odbijane od szklanych budynków i karłowata natura zamknięta na niewielkich połaciach ziemi. 

Architektura, zwłaszcza epoki brutalizmu to element będący nieodłącznym odniesieniem w pracach Mai, której kolebką jest GOP. Swoje pierwsze fascynacje i obcowanie ze sztuką rozpoczynała właśnie w otoczeniu bloków z wielkiej płyty, betonowych kominów, zakładów pracy, hut stali i szkła i perełek brutalizmu. 

Plakat drukowany pigmentowo na papierze Hahnemuhle 300 gsm, opatrzony autorskim podpisem i numerem kopii. 

Szczegóły:

Wysokość: 50 cm

Szerokość: 50

Materiał: Papier

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Inne przedmioty projektanta: Creative Dispatch

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).