Plakat I GOT YOU BABE by Creative Dispatch

Creative Dispatch

300,00 zł

Opis

Kolaż autorstwa Creative Dispatch, czyli Mai Nowakowskiej, polskiej designerki, artystki specjalizującej się w sztuce kolażu cyfrowego. Każda z jej prac powstaje tylko w kilku kopiach. Kolaże są tworzone digitalowo ze względu na szacunek do innych, stworzonych już dzieł i papieru.

Projekt I GOT YOU BABE jest inspirowany soundtrackiem z "Dnia Świstaka" i kolorem roku 2022. Według Instytutu Pantone wkraczamy w nowy świat, kolory nabierają wielowymiarowości, a fiolet Very Peri ma pobudzać naszą kreatywność i jednocześnie przynosić ukojenie. W parze z kultowym fioletem idzie cudownie spokojny i pastelowy Granite Green.

Plakat drukowany techniką druku pigmentowego na papierze Hahnemühle 300 gsm, z o delikatnej porowatej fakturze, sygnowany odręcznym podpisem i numerem serii. 

Szczegóły:

Wysokość: 50

Szerokość: 50

Materiał: Papier

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Inne przedmioty projektanta: Creative Dispatch

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).