Dywan ZBLIŻENIE

Dywanowy

4 600,00 zł

Opis

ZBLIŻENIE to jeden z trzech wzorów z kolekcji EMOCJE -  ręcznie taftowanych dywanów, wykonanych w 100% z czystej wełny. Wytwarzane są przez rzemieślników z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Do wytkania każdego z nich zużywana jest dokładną ilość wełny, tak by nie marnować jej na odpady. Wzór można zamówić w niemal dowolnym wymiarze lub wprowadzić własne połączenia kolorystyczne.

ZBLIŻENIE to naturalny wełniany dywan, oszczędny w kolorystyce, intrygujący formą. Oryginalna tekstura dzięki zastosowaniu zróżnicowanych wysokości runa ciętego i pętelkowego pobudza zmysły. To manifest nawołujący do bliskości, do przywrócenia należnej wagi zmysłowi dotyku i kontaktu. Poprzez nieregularność linii wyznaczających ludzkie twarze projektantka nawołuje do poszanowania unikalności i niepowtarzalność.

Szczegóły:

Szerokość: 140 cm

Długość: 200 cm

Materiał: Wełna

Projektant: Magda Komorowska

Dostawa i płatność

W celu ustalenia czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Inne przedmioty projektanta: Dywanowy

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).