ChulloChullo to my, 2 siostry, które zapragnęły podzielić się z wami swoją pasją, miłością do natury i pięknego świata, przepełnionego kolorami i radością.Od zawsze byłyśmy zakochane w Ameryce Południowej. Ten klimat, styl, zapachy i smaki, krajobrazy, bliskość z naturą oraz kolorowi ludzie – wszystko to zainspirowało nas by swoje marzenia o własnym biznesowym „dziecku” skierować właśnie w kierunku tego kontynentu.Tata, który jest marynarzem pokazywał nam jak piękny jest świat już od najmłodszych lat. W ciężkich czasach stanu wojennego my widziałyśmy świat jego oczami, opowieściami i pamiątkami, które przywoził nam z całego świata. Pewnego razu zabrał naszą rodzinę, czyli mamę i nas – dwie, małe 9 i 4 letnie dziewczynki – w podróż dookoła świata … no prawie  Jednak do dziś wspominamy ten ogromny, piękny i kolorowy świat jak z filmu, kiedy spacerowałyśmy po ulicach Sao Paulo, kąpałyśmy się w cudownej oceanicznej wodzie, czy bawiłyśmy się najbardziej znanej plaży na świecie – Copacabanie. To zostanie w naszych sercach na zawsze.Dlaczego Chullo?


Chullo wywodzi się od pochodzącej oryginalnie z Peru barwnej , oryginalnej i kolorowej czapki. Tak zaczęłyśmy swoją drogę, ale to dopiero początek! Mamy dla was mnóstwo pomysłów i propozycji, którymi chcemy się z wami podzielić i zarazić miłością do Ameryki Południowej, widzianej naszymi oczami i w naszej stylistyce.Ogromnym wsparciem jest dla nas mama, która jest mistrzem w dzierganiu i sama projektuje, a także wykonuje nasze wspaniałe swetry i czapki. Do kompletu jest jeszcze nasza trzecia siostra, mistrz marketingu, która służy nam nieocenionym wsparciem i radą. Bo nasze Chullo to przede wszystkim rodzina, rodzina pełna ciepła i otwarta na innych, której częścią możecie stać się także Wy!  Kochamy życie, kochamy ten piękny świat i bardzo dbamy o ekologię, bliskość natury, pracę nad sobą, równość społeczna i wolność. W myśl idei less waste wykonujemy dla was mini produkty takie gumki do włosów, aby nic się nie marnowało. Troszczymy się o środowisko, dlatego wykonując nasze produkty sięgamy po naturalne materiały ,takie jak wełny alpak i owiec południowoamerykańskich , bio-dzianiny , wiskozy oraz jedwabie ,ze standardem GOTS i OEKO- Tex . Inspirujemy się tradycyjnymi produktami z Ameryki Południowej, a naszym produktom nadajemy nowoczesnego wyglądu i charakteru.Specjalnie dla Ciebie tworzymy unikalne kolekcję, dzięki którym będziecie się wyróżniać. Nasze motto – Dare to be different – może stać się także Twoim przesłaniem. Część dochodów ze sprzedaży przeznaczamy dla FUNDACJI  MAMY SERCE. Dlaczego akurat ich chcemy wspierać? To też nie jest przypadkowe i ma swoją historię. Jedna z nas jest mamą małej dziewczynki, która urodziła się z wrodzoną wadą serca i już zawsze będzie “serduszkowym” dzieckiem. Ten piękny, ale ogromnie trudny dla nas czas po jej narodzinach, odcisnął ogromne piętno na całej naszej rodzinie i obiecaliśmy sobie, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by pomagać takim dzieciom jak nasza mała Laura. W związku z tym – 10 % ze sprzedaży każdego produktu  przeznaczamy właśnie na serduszka Nasze drzwi są zawsze otwarte, zapraszamy!MartaChwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).