BINI

Pomysłodawczynią i mamą projektu BiNi jest Kasia, która szukając dziecięcej czapki typu beanie wpadła na pomysł stworzenia pufa dla dzieciaków. Prototyp powstał kilka dni później i od razu chwycił za serce.
Powstała marka produkująca pufy dla dzieci, wyjątkowy design i nazwa pochodząca w prostej linii od czapek: BiNi!


Od pierwszego dnia Kasi towarzyszył Michał, który wspomaga BiNi i dziewczyny we wszystkich działaniach wymagających męskiego ujęcia sprawy.


Najświeższym nabytkiem jest Magda, mama chrzestna, od kilku lat czuwa nad Biniakami od strony marketingowej, kontaktu z Wami i wszystkimi współpracującymi firmami. Kierowniczka zamieszania.


Wszyscy jesteśmy rodzicami nieprzytomnie zakochanymi w naszych Stworach. Od Nich wszystko się zaczęło. One są naszą inspiracją, naszym motorem napędowym do tworzenia nowych projektów. Stawiamy na rozwój, biniakowa oferta poszerza się o kolejne produkty, które niosą radość w świat, a nasze serca rosną z każdym uśmiechem, każdego malucha, w każdym zakątku świata, do którego docierają nasze BiNi pufy.


Tworzymy dla Was!

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).