Aqustec

Aqustec to polski producent kabin akustycznych do biur pod marką HIDE Phone Booths. Firma została założona przez wieloletnich pracowników korporacji, którzy świetnie znają problemy i potrzeby współczesnych pracowników biurowych.


Pracując w biurze, jedną z ich największych bolączek był problem ze znalezieniem cichego miejsca na open space, w którym można byłoby porozmawiać przez telefon w ciszy i spokoju. Stąd pomysł na stworzenie kabiny, która da użytkownikom poczucie prywatności i pozwoli w pełni skupić się na rozmowie. Motto Aqustec brzmi: „Tworzymy środowisko pracy, w którym sami chcielibyśmy pracować”.


W swojej ofercie Aqustec posiada dwa modele kabin akustycznych 1-osobowych (budek telefonicznych do biur) oraz dwa modele wyciszonych salek konferencyjnych - przeznaczonych dla 2 i 4 osób.


Kabiny HIDE wyróżniają się najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny, krótkim czasem realizacji oraz innowacyjną modułową konstrukcją, która umożliwia szybki i prosty montaż budek.zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).