hule

Nasze krytyczne spojrzenie na design i na wyzwania cywilizacyjne doprowadziły do powstania HULE, marki która bierze odpowiedzialność za swoje produkty, dba o środowisko i wspiera swoich klientów w świadomych wyborach.


hule meble Bartek i Michał


Hule są autentyczne
Nie ukrywają niczego, są tym co widać — stalą, drewnem, kamieniem. Prostota i brak zbędnych elementów podkreślają to, co najistotniejsze - funkcjonalność. 


Hule służą przez pokolenia
Z łatwością znoszą nawet intensywną eksploatację np. w gastronomii. Kiedy przestaną Ci być potrzebne, z chęcią znajdą nowego właściciela, ale też łatwo je odnowisz, w czym Ci pomożemy.


Hule uwielbiają środowisko naturalne
Dokładnie sprawdzamy pochodzenie materiałów na Hule, aby upewnić się, że nie powstały w wyniku wyzysku natury. Ekologia Hule to również wykonujący je rzemieślnicy — są naszymi sprawdzonymi partnerami, z których wielkiego doświadczenia korzystamy z ciekawością i szacunkiem.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).