Galeria Luelue

Pięknie wykończone wnętrze stanowi o charakterze każdej przestrzeni, w której się znajdujemy. Oferujemy najwyższej jakości reprodukcje fotografii i malarstwa, które zdobią ściany polskich mieszkań, hoteli czy restauracji.
Różnorodność kulturowa i bogactwo świata wciąż inspirują nas do tworzenia kolejnych obrazów, a kolejne wędrówki sprawiają, że w naszej ofercie goszczą nie tylko smak Orientu, zapachy Bliskiego i Dalekiego Wschodu, ale także barwne widoki Ameryki Południowej oraz egzotyczne, hebanowe kolory Afryki.
Specjalizujemy się w reprodukcjach dzieł sztuki. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości druku i pomagamy w tym, aby światowe dziedzictwo artystyczne było bardziej dostępne dla każdego, kto pasjonuje się sztuką.
Wykonujemy również zamówienia indywidualne. Wychodzimy naprzeciw pomysłom naszych Klientów, oferując doświadczenie w aranżacji wnętrz, zaawansowaną znajomość programów do obróbki graficznej oraz profesjonalne doradztwo.
Zapraszamy wszystkich do naszej pięknej czarno – białej przestrzeni na krakowskim Kazimierzu – znajdziecie nas przy ul. Miodowej 22, zaraz obok Synagogi Tempel. To miejsce dla wszystkich stęsknionych piękna przedwojennego Krakowa oraz dla tych, którzy są ciekawi jak Kraków wyglądał w ubiegłym stuleciu.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).