4Rest

Pracownia 4Rest narodziła się z zamiłowania do historii, pasji twórczej i ciągłego odkrywania nowych możliwości. Produkty powstające w naszej pracowni są unikatowe, autorskie i najwyższej jakości. Cenimy funkcjonalność i ponadczasowość. Priorytetem jest wykorzystanie jak największej ilości materiałów odzyskanych – upcykling to nie tylko metoda pracy, ale i postrzegania poroduktów, styl życia i myślenia.


4Rest to duet projektowy, oparty na kontraście talentów. On lubi silne i klasyczne formy, ona subtelne współczesne wzornictwo. On przez tygodnie potrafi “dopieszczać” produkt, ona wciąż eksperymentuje z nowymi technikami. Połączyła ich pasja do ekologii, upcyklingu i nietypowych rozwiązań. Przez ostatnie 5 lat objechali świat dookoła, w Polsce odnaleźli kolebkę dla kolejnej przygody – firmy 4Rest i Projektu Upcykling.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).