Fotel klubowy art deco. Aksamit, elementy drewniane okleinowane orzechem, Polska, pocz. XX w.

Sosenko Antyki

4 590,00 zł

Opis

Wyjątkowy fotel o pięknej formie i solidnych rozmiarach. Nazwa foteli klubowych wzięła się od mebli angielskich, które stanowiły wyposażenie klubów wysoko urodzonej angielskiej society. Kluby zrzeszały tylko mężczyzn i reprezentowały ich interesy  i zainteresowania oraz pozwalały się zrelaksować przy kieliszku whiskey lub cognaku. Fotele klubowe miały charakter wypoczynkowy. Pozwalały na zatopienie się w przytulnej formie mebla i ogrzewały tapicerowaną tkaniną lub skórą.  Taką też role spełnia prezentowany fotel klubowy. Niestety zdjęcie nie oddaje komfortu i wygody jaką dostarcza mebel, lecz w istocie kilka minut spędzonych w fotelu pozwala się doskonale zrelaksować.  

 

Poza walorami dekoracyjnymi i reprezentacyjnymi jest niezwykle wygodny i komfortowy. Ramiona i oparcie fotela wspaniale otulają sylwetkę człowieka, i pozwalają przyjemnie się zrelaksować. 


Prezentowany fotel to rozwiązanie dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań w aranżacji wnętrz oraz fanów mebli,  które wprowadzą do przestrzeni szlachetny historyczny element. 

Dostawa i płatność

Zamówienie zostanie wysłane do 48 godzin po zaksięgowaniu płatności za wyjątkiem produktów robionych na zamówienie, które mają w opisie informację o czasie produkcji.

Inne przedmioty projektanta: Sosenko Antyki

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).