Trzy światy - obraz abstrakcyjny 80x80 cm

Studio Plama - Agnieszka Potocka-Makoś

659,00 zł

Opis

Abstrakcyjny ręcznie malowany obraz "Trzy światy", na płótnie bawełnianym, w formacie 80x80 cm, na podobraziu o boku 3,30 cm. Technika obrazu - akryl. Obraz został pokryty werniksem z połyskiem. 
Obraz utrzymany jest w odcieniach bieli, granatu, szarości i koloru niebieskiego. 
Jest to prawdziwie ręcznie wykonany obraz i dostępny jest tylko jeden egzemplarz. 
Obraz nie posiada ramy. Wybór ewentualnej oprawy jak i sposób zawieszenia obrazu pozostawiam klientowi (obraz nie ma z tyłu wbitych haczyków). 

Wizualizacje wnętrz z obrazami mają charakter jedynie poglądowy i wielkość obrazów na nich może różnić się od ich rzeczywistych wymiarów. Przed złożeniem zamówienia proszę wziąć to pod uwagę i najlepiej sprawdzić wcześniej wymiary obrazu na swojej ścianie, której dedykowany będzie obraz. 

Wizualizacja na Państwa ścianie 
Na życzenie Klienta przed zamówieniem mogę wykonać wizualizację obrazu na Państwa ścianie - na przesłanym od Państwa zdjęciu. Proszę o kontakt poprzez wysłanie wiadomości ze strony produktu, którym są Państwo zainteresowani. 

Szczegóły:

Wysokość: 80 cm

Szerokość: 80 cm

Materiał: płótno bawełniane, podobrazie drewniane, farba akrylowa

Projektant: Agnieszka Potocka-Makoś

Głębokość: 3,30 cm

Rozmiar: 80x80 cm

Weight: 2 kg

Kolor: niebieski, granat, biel, grafit, szary

Drewno: sosnowe

Dostawa i płatność

Zamówienie zostanie wysłane do 48 godzin po zaksięgowaniu płatności za wyjątkiem produktów robionych na zamówienie, które mają w opisie informację o czasie produkcji.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).