Deska kuchenna - geometryczny niedźwiedź

Gift Workshop

65,00 zł

Opis

Poligonowy Niedźwiedź - Bambusowa deska do krojenia z naszą autorską geometryczną ilustracją. 

Deska ma wymiary 30 cm x 20 cm i grubość 1,5 cm. Wykonana jest ze sprasowanej trawy bambusowej.

Nadruk wykonany jest w nowoczesnej technologi UV i jest bardzo trwały, ekologiczne atramenty utwardzane są światłem ultrafioletowym. Metoda ta, powszechnie stosowana w druku opakowań do żywności, uważana jest za bezpieczną dla zdrowia. Dzięki temu naszych desek można używać przy pracach kuchennych oraz do podawania potraw. Idealnie sprawdzi się też jako dekoracja w kuchni.

Wzór umieszczony został na jednej stronie deski i aby pozostał on w nienaruszonym stanie przez długi czas, rekomendujemy krojenie po niezadrukowanej stronie oraz ręczne mycie miękkim zmywakiem. Bambusowych desek do krojenia nie zaleca się myć w zmywarce. 

Dostawa i płatność

Zamówienie zostanie wysłane do 48 godzin po zaksięgowaniu płatności za wyjątkiem produktów robionych na zamówienie, które mają w opisie informację o czasie produkcji.

Inne przedmioty projektanta: Gift Workshop

zobacz wszystkie

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).