Eva Design

Eva Design to nie tylko tworzenie kolejnego przedmiotu, to jest sposób na życie, odnajdywanie w prostych przedmiotach codziennego użytku czegoś więcej, realizowanie z pasją ludzkich marzeń.


Poszukiwanie inspiracji, w przyrodzie, sztuce, kulturze, świata, który nas otacza. Udoskonalanie prostych codziennych czynności tak aby ułatwiały nam życie, stawały się częścią nas samych.


Sposób myślenia mogący oddziaływać na otaczającą nas rzeczywistość, poprzez projektowanie form możemy zmieniać świat na lepsze.


Świadomie realizujemy nasze projekty, tak aby były wyjątkowe, a jednocześnie dostosowane do obowiązujących trendów panujących na rynku nowoczesnego wzornictwa.


Jesteśmy na bieżąco z obecnymi tendencjami nawiązującymi do każdej dziedziny sztuki.


Każda rzecz zaprojektowana przez nas jest jedynym niepowtarzalnym dziełem sztuki, inspirującym do dalszych poszukiwań


Tworząc meble, robimy to z zamiłowaniem i pasją.Nasza firma jest kontynuacją wielopokoleniową od 1963 roku.Czerpiąc z najlepszych wzorów tradycyjnego stolarstwa, wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie w produkcji mebli.Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego też wszystkie nasze meble produkowane  są ręcznie i wyłącznie na indywidualne zamówienie z zastosowaniem najwyższej jakości  materiałów i surowców.


Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników których ogromne doświadczenie i precyzja wykonania zapewnia niezawodność i trwałość produktu.Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar co daje naszym klientom możliwość perfekcyjnego wykorzystania przestrzeni.Współpracując z naszymi projektantami staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.
Aby zapewnić doskonałą obsługę gwarantujemy dostawę i montaż mebli.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).