ARGON

ARGON od kilkunastu lat zajmuje się produkcją oświetlenia dekoracyjnego. Nasze produkty w 100% są made in Poland. W asortymencie mamy ponad 1200 modeli lamp i stale aktualizujemy naszą ofertę. Aktualnie coraz większą gamę naszych lamp stanowi oświetlenie z wbudowanymi modułami LED. Za projekty lamp odpowiada właściciel. Asortyment ARGON stanowi szeroka gama lamp wykonanych ze szkła, stali oraz drewna. Do produkcji oświetlenia wykorzystywane są elementy wyprodukowane wyłącznie w Polsce. Siedziba firmy mieści się pod Częstochową. Oprócz własnych stanowisk produkcyjnych, współpracujemy z polskimi hutami szkła, a także lokalnymi podwykonawcami. Korzystamy z nowoczesnych modułów LED dobrej jakości i długiej żywotności. Staramy się zachowywać najwyższe standardy, przestrzegamy norm bezpieczeństwa, a wszystkie nasze produkty posiadają Deklarację Zgodności.Jednocześnie warto podkreślić, że wykonujemy także produkty na specjalne zamówienia, pod inwestycje, zlecenia od projektantów i architektów wnętrz. Nasze lampy można także modyfikować, np. zamówić dłuższe kable, zmodyfikować w miarę możliwości zwis pojedynczy na potrójny, zapalanie lampy na dwie fazy, a nie na jedną, przy zam. specjalnych możemy także zaproponować moduły LED z inną temperaturą barwową, np. 2700 a nie 3500, możliwe jest także zastosowanie innych form i kształtów/kolorów podsufitek/ przewodów, innych kolorów stali lakierowanej z palety RAL.
 
Staramy się zaoferować najwyższej jakości produkt, cechujący się ciekawym wzornictwem. Wszystko to w rozsądnie skalkulowanej cenie. Lampy ARGON są nie tylko piękne w formie, ale także bardzo funkcjonalne, Wiele z nich ma bardzo uniwersalne zastosowanie.

zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).