Re-CyCLO

Lampy  Re-CyCLO


Lampy Re-CyCLO i inne przedmioty przeze mnie projektowane i realizowane odwołują się do skojarzeń z mechaniką i industrialem, do stylu Steampunk. Nawiązują do trendu odzyskiwania części maszyn użytych wcześniej do całkiem innych celów oraz nadają tym częściom zupełnie odmienne znaczenie. Wyjęte z kontekstu tryby (części mechaniczne) zyskują nową funkcjonalność i stają się nośnikiem treści estetycznych. Seria pierwszych sześciu lamp powstała z wielotrybów zębatych - części recyclingowych rowerów górskich MTB i innych np. z części samochodowych.          

Lampy Re-CyCLO zaopatrzone są w klosze i nóżki, podstawki czy podpórki pochodzące także z recyclingu. Do wyróżniających się należą klosze dwóch lamp zrobione ręcznie z gliny (rzeźbione), specjalnie szkliwione i wypalane metodą raku w glinie- także w stylu steampunk.


zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).